Opinie i historie klientów
„Bardzo polecam. Praca z Krzysztofem przyniosła niesamowite efekty w krótkim czasie. Wszechobejmujący lęk, z którym zgłosiłam się kilka miesięcy temu, towarzyszył mi właściwie przez całe życie. Próbowałam wielu form pomocy — psychoterapii, leczenia farmakologicznego, warsztatów i miliona metod pracy z emocjami — ale nic nie przyniosło
trwałej ulgi.
Przyjechałam jako osoba bardzo sceptycznie nastawiona do hipnoterapii. Nie rozumiałam tej metody, bałam się utraty kontroli i długo się wahałam. Zgodziłam się właściwie tylko dlatego, że od samego początku czułam się przy Krzysztofie bezpiecznie — nie dlatego, że wierzyłam, iż hipnoza zadziała.
Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu już po trzech sesjach nastąpiła realna zmiana. Byłam też zaskoczona, że bycie w transie hipnotycznym jest bardzo przyjemne, wręcz relaksujące — jak w stanie tuż przed zaśnięciem. Drugim zaskoczeniem było to, że wszystko pamiętam i że przez cały czas miałam poczucie, iż mogę się zatrzymać, zapytać albo z niego wyjść. A trzecim — jak szybko płynął czas i jak dużo działo się w trakcie, choć zupełnie nie czuło się tego ciężaru.
Krzysztof jest niesamowitym przewodnikiem w tym procesie — od pierwszej chwili dbającym o bezpieczeństwo, komfort i budowanie zaufania. Jest w nim dużo świetnie wykorzystywanej wiedzy, intuicji, uważności, empatii, zaciekawienia i ludzkiej troski, a jego podejście jest bardzo holistyczne. Ważne było dla mnie również poczucie zaopiekowania — zarówno podczas sesji, jak i długo po ich zakończeniu. Dodatkowo gabinet jest bardzo przyjazny, a fotel wyjątkowo wygodny — zwłaszcza gdy jest się przykrytym ciepłym kocykiem.
Nadal nie rozumiem, jak działa hipnoterapia, ale jakimś cudem działa! Polecam więc z czystym sumieniem.
Jeśli zdecydujesz się spróbować — z całego serca życzę Ci, żebyś doświadczył/doświadczyła
takiej samej ulgi i spokoju ❤️”
Aleksandra
Pamiętam ten proces bardzo dobrze.
Podczas konsultacji telefonicznej, dwa tygodnie po zakończeniu pracy, zapytałem klientkę, jak ocenia efekty w skali od 0 do 10 — gdzie „0″ oznacza totalne rozczarowanie, a „10″ pełne zadowolenie i satysfakcję.
Odpowiedziała: 9,5.
A to brakujące pół punktu? Wynikało z tego, że — jak sama powiedziała — nie ogarnia, jak to możliwe, że męczyła się z tym całe życie, a z moją pomocą rozwiązała ten problem w kilka godzin.
Ponad trzy miesiące później, w kolejnej rozmowie telefonicznej tuż przed wystawieniem poniższej opinii, zadałem to samo pytanie. Tym razem bez wahania odpowiedziała: „16!” Wynikało to z prostego faktu: w trakcie tych trzech miesięcy jej sposób funkcjonowania zmienił się diametralnie — znacznie ponad jej własne oczekiwania.
Poniżej opinia klientki:
„Od zakończenia pracy w ramach hipnozy terapeutycznej minęły prawie 4 miesiące. Zgłosiłam się do Krzysztofa, myśląc, że temat, którym chcę się zająć, to brak umiejętności otwarcia się na drugą osobę (chciałam wejść głębiej w pewną relację i nie potrafiłam się na to otworzyć). Jednak na etapie przygotowań zdałam sobie sprawę z tego, że problem leży gdzie indziej i jest nim lęk przed komunikowaniem swoich potrzeb. Trudność sprawiało mi każde
komunikowanie wprost — czego potrzebuję, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Zawsze razem z chęcią przekazania informacji budził się we mnie lęk przed odrzuceniem, krytyką i kompromitacją.
Zgłosiłam się do Krzysztofa, ponieważ pracowałam już wcześniej z nim w ramach rytuału Lomi Lomi (który pomógł mi przejść ówczesne wyzwania) i chciałam powtórzyć ten proces. Zaproponował mi zmianę formy na hipnozę terapeutyczną. Szczerze mówiąc, wcześniej hipnoza kojarzyła mi się tylko z jarmarcznymi sztuczkami magicznymi prezentowanymi na scenie i nie byłam do końca przekonana, że to zadziała. To, co przechyliło szalę na stronę
hipnoterapii, to bardzo merytoryczne podejście Krzysztofa do tego tematu i moje zaufanie do tego, że skoro to, co robiliśmy wcześniej, zadziałało (i też było dla mnie nowością), to teraz kolejna nowość też może zadziałać. Nie żałuję tej decyzji.
Samo doświadczenie było zaskakującą podróżą w głąb siebie, w bardzo bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. Krzysztof jest bardzo profesjonalny w tym, co robi, i całą swoją postawą stara się wesprzeć osoby, z którymi pracuje, żeby zapewnić jak najlepsze efekty terapii. Terapia wymaga bardzo dużej otwartości i takie warunki zdecydowanie ułatwiają jej osiągnięcie.
Pierwsze efekty (w które nie do końca mogłam jeszcze uwierzyć) zauważyłam jeszcze w gabinecie. Sesja kończy się rozmową. Do tej pory w trakcie podobnych rozmów, w których musiałam opowiedzieć o sobie, pojawiało się spięcie w barkach, ściskanie w żołądku, zimny pot na dłoniach (im więcej osób słuchających, tym silniejsze objawy). Jednak w trakcie rozmowy kończącej sesję czułam się dziwnie (nienaturalnie wręcz) nie-spięta. Fizyczna reakcja stresowa towarzyszyła mi w życiu tak długo, że jej brak spowodował u mnie pewne poczucie lekkiego zagubienia.
Nie było jednak tak, że od wtedy, jak za dotknięciem magicznej różdżki, wszystkie reakcje stresowe zniknęły. Bardziej to było „odbetonowanie” ich. Po terapii zaczęłam być w stanie używać różnych narzędzi, o których uczyłam się na różnych szkoleniach z umiejętności miękkich, na warsztatach i z książek. Terapia pozwoliła mi na wyjście z „automatycznej reakcji obronnej” do pozycji, gdzie sama mogę świadomie wybrać, jak chcę się zachować w
danej sytuacji — i do tej pory jestem zaskoczona, jak duży wpływ taka, wydawałoby się, drobna zmiana ma na moje życie.
Relacja, od której cała potrzeba hipnoterapii się zaczęła, zakończyła się nie tak, jak miałam nadzieję. Ale zamiast mojego standardowego „odwlekania w czasie” udało mi się przeprowadzić otwartą rozmowę o moich potrzebach, dzięki czemu nie żyję już w iluzji, że będzie z tego coś więcej. Ten trudny czas „po” też potoczył się inaczej niż bywało do tej pory. Zamiast standardowego szukania winy w sobie i denerwowania się na świat poszłam w stronę dania sobie przestrzeni na bycie smutną (nawet w pracy), a potem życia dalej — bez szukania winnych (w końcu każdy ma prawo do własnych decyzji i nie można nikogo zmuszać do związku).
Polecam terapię hipnozą każdemu, kto znajdzie w sobie tyle odwagi i otwartości, żeby poznać samego siebie trochę „od nowa” — i trzymam kciuki, żeby Wam też się udało :)”
Elżbieta
„Z całego serca polecam Krzysztofa.
Pracowaliśmy nad moim problemem z pewnością siebie oraz ciągłym dążeniem do perfekcji — co przekładało się na problemy nerwowe, niepotrzebne napięcia, stres, a w dalszej kolejności na objawy somatyczne: wysokie ciśnienie i zaburzenia rytmu serca. Z czasem zaczęły one utrudniać mi codzienne funkcjonowanie na tyle, że kilka razy wylądowałem na SOR-ze.
Na współpracę z Krzyśkiem zdecydowałem się po tym, jak numer do niego dostałem od znajomej. Nie żałuję ani jednej sesji. Na każdej dowiedziałem się wielu nowych rzeczy o sobie — nie miałem pojęcia, jak bardzo moje przekonania wpływają na moje samopoczucie, działania, a w konsekwencji na zdrowie.
Po pierwszej sesji było już czuć małe rezultaty. Ale to, co zaczęło się dziać po kilku dniach, było niesamowite — zacząłem zauważać u siebie zupełnie inny sposób patrzenia na każde wyzwanie, które się pojawia. To już nie były problemy, tylko rzeczy, z którymi chcę coś zrobić. I mimo że jeszcze nie wiem jak — mam poczucie, że sobie poradzę.
Zmieniło się wszystko. Jestem świadomy swoich umiejętności i wartości, wiem, czego chcę i dokąd idę. Rozwijam siebie i firmę w taki sposób, jaki zawsze chciałem — brakowało mi tylko pomysłów i odwagi. Nie ma już pytań „czy mogę to zrobić” — są tylko takie jak „jak to osiągnąć” i „jak tam dojść”.
O problemach zdrowotnych zapomniałem. Wróciłem do sportu i wypracowałem świetną formę, której wcześniej nie byłem w stanie osiągnąć — bo zawsze znajdowałem powód, żeby odpuścić.
Jestem wdzięczny Krzyśkowi za wszystko, co z jego pomocą udało mi się osiągnąć, i polecam go z całego serca.”
Zbigniew
„Podejście Pana Krzysztofa było dla mnie wyjątkowym doświadczeniem. Zarówno jego holistyczne spojrzenie, jak i umiejętności prowadzenia terapii oraz hipnozy są nie tylko skuteczne, ale również bardzo satysfakcjonujące. Człowiek z takiej terapii rzeczywiście wychodzi odmieniony.
Bardzo gorąco polecam.”
Max
„Hipnoterapia była dla mnie idealnym uzupełnieniem terapii poznawczo-behawioralnej. Pozwoliła mi przypomnieć sobie znaczące momenty z dzieciństwa, zrozumieć ich wpływ na to, jaka jestem teraz, i zaakceptować to. Ale przede wszystkim pokazała, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach — z mocą, pewnością siebie i miłością do samej siebie.
Dziękuję, Krzysztofie, za Twoją pomoc, za ogromne poczucie bezpieczeństwa podczas sesji, za intuicję i trafne rozumienie sytuacji. Naprawdę czułam, że zależy Ci na mnie i mojej transformacji ❤️”
Hanna
„Piękna sesja i podróż w głąb siebie, która zintegrowała wszystkie poziomy osobistego potencjału! Dziękuję — bo sesja to jedno, a prezent, jaki na niej odkryłam, zostanie ze mną na zawsze.”
Dolores
„Serdecznie polecam hipnozę u Pana Krzysztofa.
Podczas spotkania Pan Krzysztof bardzo szczegółowo wyjaśnił, czym jest i na czym polega proces hipnozy — co świadczy o jego ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Dla mnie to najlepsza forma terapii, ponieważ w trakcie i po sesji czułam głęboki stan relaksu i spokój emocjonalny. Wyszłam z gabinetu z uśmiechem, w równowadze — a nie rozchwiana emocjonalnie.
Zauważam wiele zmian w sobie.
Jeśli jesteś gotowy na głęboki proces terapeutyczny i ważne jest dla Ciebie holistyczne podejście do człowieka — jego umysłu i ciała — Pan Krzysztof spełni Twoje oczekiwania. Liczba gwiazdek zdecydowanie za mała, by oddać wdzięczność za to spotkanie!”
Marta
Te i więcej opinii znajdziesz tutaj: